Laboratoria Przyszłości

W ramach programu rządowego, Laboratoria Przyszłości, do szkół w krótkim czasie trafiło dużo nowego sprzętu. Dlatego, aby w pełni wykorzystać jego potencjał, stworzyliśmy ofertę szkoleniową z obsługi tych urządzeń.

Jesteśmy oficjalnym partnerem szkoleniowym Skriware oraz Aktin, a nasi trenerzy Akademii Szkoły w Chmurze posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę, żeby pomóc Ci we wdrożeniu nowego sprzętu w szkole.

Rozumiemy, że każda placówka może mieć trochę inne potrzeby szkoleniowe, dlatego skontaktuj się z nami w celu ustalenia zakresu Twojego szkolenia!

Laboratoria Przyszłości - poznaj nasze szkolenia

Szkolenia z rozwiązań Skriware:

Laboratorium druku 3D

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Podczas tego szkolenia nauczyciele poznają drukarkę 3D oraz narzędzia do modelowania 3D Playground oraz Creator, najczęściej spotykane problemy i ich rozwiązania i inne.

Program szkolenia:

• Omówienie Skriware Academy
  • Zaprezentowanie narzędzia do modelowania Creator
  • Zaprezentowanie narzędzia do modelowania 3D Playground
  • Zaprezentowanie bazy modeli Skrimarket
  • Zaprezentowanie drukarki 3D oraz podstawowych czynności konserwacyjnych
  • Najczęściej spotykane problemy i sposoby ich rozwiązania

Szkolenie 2-godzinne

Laboratorium SkriLab

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Podczas tego szkolenia nauczyciele poznają drukarkę 3D oraz robota programowalnego SkriBot, a także narzędzia do modelowania 3D Playground oraz Creator, najczęściej spotykane problemy i ich rozwiązania i inne.

Program szkolenia:

• Przedstawienie czym jest SkriLab i z jakich elementów się składa
  • Omówienie Skriware Academy
  • Zaprezentowanie i omówienie zestawu konstrukcyjnego SkriKit oraz robota programowalnego SkriBot
  • Zaprezentowanie aplikacji SkriApp i omówienie sposobu programowania robota
  • Zaprezentowanie platformy Skrimarket z naciskiem na narzędzia do modelowania - 3D playground oraz Creator
  • Zaprezentowanie bazy modeli Skrimarket
  • Zaprezentowanie drukarki 3D oraz podstawowych czynności konserwacyjnych
  • Omówienie w jaki sposób można rozpocząć proces druku na drukarce 3D Skrinter
  • Najczęściej spotykane problemy i sposoby ich rozwiązania

Szkolenie 4-godzinne

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Szkolenia z rozwiązań Aktin:

Przygotowanie i wykorzystanie okularów ClassVR w pracy nauczyciela

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Podczas tego szkolenia nauczyciele uczą się jak wdrożyć okulary ClassVR do pracy oraz jak kreatywnie z nich korzystać na co dzień podczas zajęć lekcyjnych.

Zakres szkolenia:

• omówienie zestawu (walizka, kontroler QRcube)
  • przygotowanie okularów ClassVR do pracy dydaktycznej (rejestracja licencji i kont na portalu portal.classvr.com i podłączenie okularów do konta)
  • przykładowe kreatywne lekcje, karty pracy i scenariusze do pobrania ze strony
  • zasoby portalu i społeczności ClassVR i omówienie pozostałych dostępnych aplikacji na portalu
  • omówienie pracy w portalu (listy odtwarzania, panel roboczy, biblioteki, planowanie i dostarczanie zasobów, zarządzanie urządzeniami i organizacja pracy lekcyjnej)

Szkolenie 3-godzinne

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Szkolenia Laboratoria Przyszłości - Jak? W jakiej formie? Za ile?

microsoft teams szkolenie dla nauczycieli

W jakiej formie? Szkolenia z obsługi sprzętu Skriware oraz Aktin odbywają się stacjonarnie, z dojazdem do szkoły. Szkolenia trwają 2, 3 lub 4 godziny (w zależności od wybranego szkolenia).

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Dla kogo? Dla nauczycieli, którzy chcą urozmaicić swoje zajęcia lekcyjne i opanować umiejętności pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami Skriware oraz Aktin do swojej codziennej pracy z uczniami.

akademia office 365 koszt

Za ile? Koszt różni się w zależności od wybranego szkolenia.

• "Laboratorium druku 3D" - moduł 2-godzinny - od 600 zł brutto* dla jednostek edukacyjnych
  • "Laboratorium SkriLab" moduł 4-godzinny - od 1200 zł brutto* dla jednostek edukacyjnych
  • "Przygotowanie i wykorzystanie okularów ClassVR w pracy nauczyciela" moduł 3-godzinny - od 600 zł brutto* dla jednostek edukacyjnych

*Cena różni się w zależności od kosztów dojazdu do szkoły

akademia office 365

Jak? Szkolenia odbywają się stacjonarnie, z dojazdem do szkoły.

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

nodn szkola w chmurze logo