Infrastruktura IT Szkoły

Zadbaj o infrastrukturę IT swojej szkoły

W dobie coraz szybciej postępującej cyfryzacji szkół odpowiednio zaprojektowana i wdrożona infrastruktura informatyczna szkoły to podstawa funkcjonowania każdej jednostki edukacyjnej!
Wzrost znaczenia oraz częstotliwość wykorzystywania urządzeń elektronicznych i Internetu podczas lekcji idzie w parze ze wzrostem ilości sprzętu oraz rozwojem szkolnych sieci komputerowych.

Dlatego tak ważne jest, aby opiekę nad szkolną infrastrukturą IT powierzyć doświadczonemu partnerowi. Od ponad 20 lat świadczymy usługi kompleksowego wsparcia informatycznego dla szkół , współpracując z ponad 2000 jednostkami edukacyjnymi na terenie całego kraju.

Opieka informatyczna dla szkół - Nasza oferta

Nasze doświadczenie

Od ponad 20 lat dbamy o to, aby wszystkie elementy szkolnej infrastruktury IT były ze sobą dobrze zintegrowane, zapewniając kompletne i stabilne środowisko pracy nowoczesnej szkoły!

W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 1400 modernizacji i wdrożeń szkolnych sieci komputerowych oraz uczestniczyliśmy w licznych projektach edukacyjnych w tym: "Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan" czy "Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości".

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci!

Sprawna Infrastruktura IT szkoły - Nasi partnerzy

W dzisiejszych czasach, pod względem infrastruktury informatycznej, szkołę należy traktować jak duże przedsiębiorstwo, które musi stworzyć odpowiednie warunki do pracy dla kilkuset użytkowników dziennie! Dlatego też tak bardzo ważny jest dobór odpowiednich rozwiązań, zarówno w przypadku sprzętu, jak i oprogramowania, z którego na co dzień korzystają pracownicy szkoły i uczniowie.

Dobierając rozwiązania IT dla edukacji, kierujemy się przede wszystkim ich wysoką jakością oraz niezawodnością. Dlatego od wielu lat jesteśmy certyfikowanymi partnerami wielu renomowanych firm takich jak: Microsoft, CISCO, Lenovo, Samsung czy Fortinet.

cisco partner polska

autoryzowany partner edukacyjny microsoft.png

Cambium Networks

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej szkole!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

szkoła w chmurze