Nowość! Szkolenia dla nauczycieli z oprogramowania InsERT

InsERT w edukacji - decyzja CKE

Decyzją Centralnej Komisji Egzaminacyjnej od roku szkolnego 2023/2024 szkoły ekonomiczne będą mogły wykorzystywać programy InsERT nexo/nexo PRO w procesie nauczania. Możliwe będzie także przeprowadzanie egzaminów państwowych z ich wykorzystaniem.

Nasza oferta szkoleniowa

Jesteśmy Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli (NODN) oraz certyfikowanym partnerem InsERT. Aby ułatwić nauczycielom prowadzenie zajęć oraz przygotowanie do egzaminów siebie lub swoich uczniów, stworzyliśmy dedykowane szkolenia z programów InsERT.

Rodzaje naszych szkoleń:

 • Realizowane w siedzibie firmy lub u klienta (z dojazdem)
 • Szkolenia zdalne
 • Szkolenia multimedialne

Tematyka naszych szkoleń:

 • InsERT nexo (nowość!)
 • InsERT GT
 • Egzamin zawodowy
 • Szkolenia multimedialne
 • Sięgnij po więcej

sprawdź więcej

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

Czekamy również na Twój telefon!

 • +48 61 827 30 60
 • +48 61 827 30 35
 • +48 61 827 30 50
 • +48 61 222 90 01

 

nodn szkola w chmurze logo

Poprzedni post