Języki obce

super memo

Angielski. No problem!

Kompleksowy kurs nauki języka angielskiego na 5 poziomach od A1 dla rozpoczynających naukę lub dla odświeżenia podstaw, po C1 dla swobodnego i płynnego wypowiadania się na dowolne tematy oraz rozumienia różnorodnych tekstów i wypowiedzi. Kurs wprowadza najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne w oparciu o nagrania, różnorodne teksty, ćwiczenia i metodę inteligentnych powtórek.
Każdy poziom zawiera podręcznik, kurs multimedialny oraz nagrania lektorskie.
Opanowanie materiału umożliwi swobodne porozumiewanie się w codziennych sytuacjach życiowych.

Wszystkie aplikacje SuperMemo dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.
Można uczyć się na dowolnie wybrany w danym momencie sposób, a postępy w nauce są na bieżąco synchronizowane między urządzeniami.

Przy zakupie licencji dla szkoły, konto opiekuna do monitorowania postępów w nauce oraz testy w cenie.

Niemiecki. Kein Problem! Podstawowy

Kompleksowy kurs nauki języka niemieckiego na 5 poziomach od A1 dla rozpoczynających naukę lub dla odświeżenia podstaw, po C1 dla swobodnego i płynnego wypowiadania się na dowolne tematy oraz rozumienia różnorodnych tekstów i wypowiedzi. Kurs wprowadza najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne w oparciu o nagrania, różnorodne teksty, ćwiczenia i metodę inteligentnych powtórek.
Każdy poziom zawiera podręcznik, kurs multimedialny oraz nagrania lektorskie.

Olive Green. Multimedialny kurs języka angielskiego A1-C1

Nowoczesny kurs językowy oparty na interaktywnym filmie sensacyjnym, w którym uczący się ma wpływ na przebieg akcji. Ta innowacyjna pozycja edukacyjna, przeznaczona jest dla osób, które chcą w ciekawy i skuteczny sposób nauczyć się języka angielskiego od podstaw (poziom A1) aż po poziom zaawansowany (C1). Dzięki metodzie SuperMemo można trwale zapamiętać słownictwo i reguły gramatyczne, doskonalić wymowę i rozwijać umiejętności komunikacyjne.
Każdy z 5 poziomów zawiera podręcznik, film, kurs multimedialny z grami oraz nagrania lektorskie.

Wszystkie aplikacje SuperMemo dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.
• na komputery z systemem Windows
Wszystkie aplikacje SuperMemo dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.

Przy zakupie licencji dla szkoły, konto opiekuna do monitorowania postępów w nauce w cenie.