Microsoft 365 Dla Edukacji

Uwaga! Od 1 kwietnia 2023 roku podwyżki cen na usługi chmurowe Microsoft. Czytaj więcej na blogu.

Rozwiązania Microsoft 365 dla edukacji

Pakiet programów Microsoft Office stał się teraz jeszcze bardziej dostępny dla wszystkich jednostek edukacyjnych w Polsce! Wprowadź do swojej szkoły Office 365 dla Edukacji i zyskaj bezpłatny zestaw narzędzi dla Twoich uczniów i nauczycieli!

Bogactwo darmowego pakietu Office 365 A1 dla edukacji sprawia, iż jest to obecnie najlepsze tego typu rozwiązanie na rynku edukacyjnym, zarówno do prowadzenia nauki zdalnej, jak i nauczania klasycznego czy też hybrydowego!

Grupowe szkolenia Office 365 dla nauczycieliSZKOLENIA DLA RAD PEDAGOGICZNYCH

LICENCJE OFFICE 365LICENCJE MICROSOFT 365 DLA EDUKACJI

Minecraft w edukacjiMINECRAFT W EDUKACJI

WYBIERZ

Bezpłatny Microsoft 365 dla szkół - co zawiera?

Wdrożenie darmowego pakietu Office 365 A1 od firmy Microsoft w Twojej szkole pozwoli jej na korzystanie z pełnego wachlarza możliwości oprogramowania Microsoft w wersji on-line oraz przyniesie szkole szereg korzyści:

Pakiet programów MS Office w wersji on-lineword office 365 a1 excel w office 365 a1 power point office 365 a1 oneNote office 365 a1
Zyskaj pakiet MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, One Note) w wersji online dla wszystkich uczniów oraz pracowników Twojej szkoły.

Profesjonalna poczta dla każdego ucznia i nauczyciela outlook office 365a1
Wyposaż swoich uczniów i nauczycieli w profesjonalną skrzynkę pocztową
o pojemności 50 GB, która będzie założona w domenie szkoły!

Doskonała współpraca między uczniami a nauczycielami SharePoint office 365 a1
Zapewnij pełny dostęp do informacji i zaangażuj swoich uczniów za pomocą platformy edukacyjnej zrealizowanej za pomocą programu SharePoint. Umożliwia ona uczniom oraz nauczycielom możliwość tworzenia witryn, na których mogą być zamieszczane dokumenty, prezentacje i inne materiały z dostępem dla określonej grupy użytkowników.

Przestrzeń w chmurze OneDrive dla edukacji
Zyskaj aż 5 TB przestrzeni dyskowej w chmurze dla każdego użytkownika! Usługa OneDrive pozwala dzielić się dokumentami z wszystkim użytkownikom wewnątrz szkoły jak i poza nią, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad tym, kto te dokumenty może widzieć lub edytować. Dzięki pakietowi Office Online uczniowie mogą pracować nad dokumentem w tym samym czasie, bez potrzeby oczekiwania, aż jeden uczeń zakończy pracę nad dokumentem, żeby kolejny mógł zacząć.

Łatwa komunikacja z uczniamiMicrosoft Teams dla edukacji
Dzięki aplikacji Microsoft Teams możesz w łatwy sposób komunikować się z uczniami i pracownikami Twojej szkoły.
To również doskonałe narzędzie do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym! Udostępniaj pliki oraz współpracuj na nich ze wszystkimi uczniami! Aplikacja umożliwia także tworzenie zajęć dla uczniów poprzez zintegrowane aplikacje dostępne
w ramach pakietu Office, przekazywanie uczniom zwrotnej oceny za wykonaną pracę oraz monitorowanie ich postępów.

Bezpłatny Office 365 A1 - Jak wdrożyć go w Twojej szkole?

autoryzowany partner edukacyjny microsoft

Aby w pełni wykorzystać potencjał bezpłatnego pakietu Office 365 dla edukacji należy go poprawnie wdrożyć i przeszkolić kadrę nauczycielską oraz pracowników administracyjnych. Nie wiesz jak to zrobić? Zależy Ci na możliwie szybkim wdrożeniu Office 365 w Twojej placówce? Skorzystaj z pomocy certyfikowanego partnera edukacyjnego Microsoft!

Usługa wdrożenia Office 365 w placówce edukacyjnej

• założenie domeny szkoły (wraz z konfiguracją IT)
  • zamówienie licencji u dystrybutora
  • utworzenie kont wszystkim pracownikom szkoły
  • utworzenie kont wszystkim uczniom w szkole
  • założenie konta szkolnego administratora Office 365

Wypełnij formularz i zamów wdrożenie usługi Office 365 w Twojej szkole!

office 365 dla edukacji szkolenia

Licencje Microsoft 365 dla edukacji

Czym się różnią od licencji A1?

Przede wszystkim, są to licencje odpłatne, w systemie subskrypcji rocznej, ramach której szkoła ponosi opłatę za każdego pełnoetatowego nauczyciela oraz pracowników administracyjnych.

Szkole, która w ramach umowy subskrypcyjnej zakupi pakiet Office dla całej organizacji, przysługuje Office 365 ProPlus Benefit, który daje bezpłatny dostęp do pełnego pakietu Office z możliwością jego zainstalowania na 5 komputerach, 5 tabletach, a także na 5 smartfonach zarówno wszystkim uczniom, nauczycielom, jak i pracownikom szkolnej administracji! Dowiedz się więcej o licencjach MS 365 dla edukacji.

Office 365 ProPlus - Co zyskuje szkoła?

• Pełen pakiet MS Office do zainstalowania na wszystkich urządzeniach w szkole
  • Możliwość instalacji pełnego pakietu przez uczniów na 5 komputerach, 5 telefonach oraz 5 tabletach
  • Najnowsza wersja oprogramowania na cały czas trwania umowy
  • Standaryzacja oprogramowania używanego przez szkołę
  • Podniesienie renomy szkoły oraz gminy
  • Prosty system licencjonowania

Przeczytaj pełen opis licencji Microsoft Office 365 dla edukacji!

kontakt Szkoła w Chmurze