Monitory interaktywne

Monitory interaktywne to powszechnie stosowane rozwiązanie w edukacji. Można powiedzieć, że jest to nowocześniejszy oraz bardziej przyjazny w obsłudze następca tablicy interaktywnej.

Dzięki pracy producentów pomocy dydaktycznych, ich zastosowanie w codziennym nauczaniu nabiera coraz większego znaczenia! Wprowadzenie ich do regularnego użytkowania na lekcjach sprawia, że stają się one bardziej atrakcyjne dla uczniów! Jest to również okazja dla nauczycieli, do przygotowania zajęć interaktywnych, które potem mogą wielokrotnie wykorzystywać.

pomoc przy wyborze

Pomoc przy wyborze

dostawa i wdrożenie

Dostawa i wdrożenie

szkolenie dla nauczycieli

Szkolenia dla nauczycieli

Monitory interaktywne dla szkół - oferta

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Ich główną zaletą jest opracowana i zastosowana w monitorach Smart technologia SMART iQ, dzięki której do pracy z uczniami nie potrzebujemy już żadnych dodatkowych urządzeń.

Monitory interaktywne dla szkół firmy Smart pozwalają nauczycielom w trakcie trwania zajęć z łatwością przełączać jednym dotknięciem między wykorzystywanymi filmami wideo, cyfrową tablicą, przeglądarką internetową oraz programami wykorzystywanymi w ramach pomocy dydaktycznych.

monitor interaktywny dla szkoły

Dopełnieniem oferty urządzeń jest wyjątkowy pakiet programów SMART Learning Suite, który dostarczany jest z każdym z urządzeń interaktywnych. Cała gama możliwości od tworzenia treści lekcji, poprzez ocenianie kształtujące, do wspólnych obszarów roboczych i działań opartych na grach połączone w jeden kompletny pakiet oprogramowania edukacyjnego. Pakiet obejmuje zarówno instalację na komputerze, jak i pracę online.

Monitory interaktywne Smart MX i GX

monitor_interaktywny_MX_165

Doskonałe monitory interaktywne dla szkół o rozdzielczości 4K Ultra HD, dostępne w wersjach 65", 75" i 86". Posiadają dwa wbudowane głośniki oraz wbudowany system operacyjny Android 8.

Do monitorów dołączane są 2 pióra, aktywna magnetyczna półka do ich przechowywania oraz zestaw do montażu i niezbędne okablowanie.

Oferujemy również montaż oraz szkolenia dla nauczycieli z wykorzystania SMART Learning Suite w codziennej pracy z uczniami. Na całość rozwiązania udzielamy 3 letniej gwarancji producenta z możliwością jej przedłużenia na okres 5 lat! Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Monitory interaktywne Samsung Flip

Monitor interaktywny Samsung Flip to najnowsze i najbardziej wszechstronne rozwiązanie tej firmy na rynku edukacyjnym!

To, co wyróżnia monitory interaktywne Flip na tle innych monitorów to jego mobilność - urządzenie może być używane zarówno w pionie, jak i poziomie - w zależności od potrzeb. Monitory Flip można zamontować na stałe do ściany bądź też na bardzo lekkim mobilnym stojaku, który umożliwia przenoszenie urządzenia z klasy do klasy bez większego wysiłku! Dostępny w wersjach 55", 65", 75", 85".

samsung flip dla edukacji

Flip umożliwia pracę 4 osób jednocześnie a do jego największych zalet zalicza się łatwość pracy w połączeniu z innymi urządzeniami. Za pomocą Wi-Fi, nfc bądź też złącza HDMI możemy z łatwością możemy połączyć się z urządzeniem
i udostępniać na nim treści innym użytkownikom. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Monitory interaktywne Promethean ActivPanel

Monitory interaktywne Promethean z serii ActivPanel zostały zaprojektowane do nowoczesnych sal lekcyjnych przy pomocy nauczycieli i to przez nich zostały przetestowane. Właśnie to sprawia, że są tak intuicyjne i dostosowane do potrzeb edukacyjnych.

Wyróżniają się łatwą i przyjazną dla nauczycieli obsługą za pomocą ujednoliconego menu. To właśnie dzięki niemu można szybko przechodzić do najczęściej używanych aplikacji i treści. Ponadto zastosowana technologia pisania Vellum pozwala na płynne i naturalne pisanie po monitorach, imitujące zwykłą kartkę papieru. System operacyjny Android™ 8 zapewnia rozwiązaniom Promethean szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność.

Monitory Interaktywne Promethean ActivPanel

W ofercie Promethean ActivPanel wyróżniamy 3 grupy monitorów:

Idealnym dopełnieniem oferty monitorów interaktywnych Promethean są oprogramowania do tworzenia i prowadzenia lekcji - ActivInspire oraz ClassFlow.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

partner samsung

IRS - logo

logo Promethean

Zdecyduj się na monitor interaktywny w Twojej szkole!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

szkoła w chmurze