Monitory interaktywne

Monitory dotykowe to powszechnie stosowane rozwiązanie w edukacji. Można powiedzieć, że jest to nowocześniejszy oraz bardziej przyjazny w obsłudze następca tablicy interaktywnej. Dzięki pracy producentów pomocy dydaktycznych, ich zastosowanie w codziennym nauczaniu nabiera coraz większego znaczenia! Wprowadzenie ich do regularnego użytkowania na lekcjach sprawia, że stają się one bardziej atrakcyjne dla uczniów! Jest to również okazja dla nauczycieli, do przygotowania zajęć interaktywnych, które potem mogą wielokrotnie wykorzystywać.

pomoc przy wyborze

Pomoc przy wyborze

dostawa i wdrożenie

Dostawa i wdrożenie

szkolenie dla nauczycieli

Szkolenia dla nauczycieli

Pośród monitorów interaktywnych wyróżniają się urządzenia kanadyjskiej firmy Smart Technologies. Ich główną zaletą jest opracowana i zastosowana w monitorach Smart technologia SMART iQ, dzięki której do pracy z uczniami nie potrzebujemy już żadnych dodatkowych urządzeń.

Monitory interaktywne dla szkół firmy Smart pozwalają nauczycielom w trakcie trwania zajęć z łatwością przełączać jednym dotknięciem między wykorzystywanymi filmami wideo, cyfrową tablicą, przeglądarką internetową oraz programami wykorzystywanymi w ramach pomocy dydaktycznych.

monitor interaktywny dla szkoły

Dopełnieniem oferty urządzeń jest wyjątkowy pakiet programów SMART Learning Suite, który dostarczany jest z każdym z urządzeń interaktywnych. Cała gama możliwości od tworzenia treści lekcji, poprzez ocenianie kształtujące, do wspólnych obszarów roboczych i działań opartych na grach połączone w jeden kompletny pakiet oprogramowania edukacyjnego. Pakiet obejmuje zarówno instalację na komputerze, jak i pracę online.

Monitory interaktywne Smart MX

monitor_interaktywny_MX_165

Doskonały monitor interaktywny dla szkół o rozdzielczości 4K Ultra HD, dostępny w wersji 65 oraz 75 cali. Posiada dwa wbudowane głośniki oraz wbudowany system operacyjny Android 8.

Do monitora dołączane są 2 pióra, aktywna magnetyczna półka do ich przechowywania oraz zestaw do montażu i niezbędne okablowanie.

Oferujemy również montaż oraz szkolenia dla nauczycieli z wykorzystania SMART Learning Suite w codziennej pracy z uczniami. Na całość rozwiązania udzielamy 3 letniej gwarancji producenta z możliwością jej przedłużenia na okres 5 lat! Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Monitor interaktywne Samsung Flip

Monitor interaktywny Samsung Flip to najnowsze
i najwszechstronniejsze rozwiązanie tej firmy na rynek edukacyjny!

To, co wyróżnia monitory int Flip na tle innych monitorów to jego mobilność - urządzenie może być używane zarówno w pionie, jak i poziomie - w zależności od potrzeb. Monitory Flip można zamontować na stałe do ściany bądź też na bardzo lekkim mobilnym stojaku, który umożliwia przenoszenie urządzenia z klasy do klasy bez większego wysiłku!

samsung flip dla edukacji

Flip umożliwia pracę 4 osób jednocześnie a do jego największych zalet zalicza się łatwość pracy w połączeniu z innymi urządzeniami. Za pomocą Wi-Fi, nfc bądź też złącza HDMI możemy z łatwością możemy połączyć się z urządzeniem i udostępniać na nim treści innym użytkownikom.
Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny!

Zdecyduj się na monitor interaktywny w Twojej szkole!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

Czekamy również na Twój telefon!

szkoła w chmurze