Zbuduj z nami nowoczesną szkołę!

O nas

Szkoła w Chmurze powstała, bo wierzymy w nowoczesne rozwiązania informatyczne dla szkół. Jest projektem stworzonym przez firmę Advisor, która przeniosła 30 lat doświadczenia w branży IT na rynek edukacyjny.

Działamy na wielu obszarach - wyposażamy szkoły w sprzęt multimedialny, projektujemy i wdrażamy wydajne pracownie informatyczne, prowadzimy szkolenia dla nauczycieli oraz dbamy o bezpieczeństwo szkolnej sieci i korzystających z niej uczniów.

Dotychczas zaufało nam ponad 2000 szkół na terenie całej Polski, które cieszą się odpowiednio zintegrowanym i stabilnym środowiskiem informatycznym, na miarę XXI wieku.

Co oznacza tytułowa „chmura”? Naszą wizją jest budowa nowoczesnych szkół. Dlatego, jako partner Microsoft, przy pomocy MS 365 dla edukacji, wprowadzamy szkoły do chmury. To wszystko po to, żeby zagwarantować szkołom wirtualne środowisko pracy z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

partner