Pracownia Mobilna

W każdej szkole potrzebne są rozwiązania mobilne, które dają możliwość elastycznego zarządzania procesem dydaktycznym. Mobilna pracownia komputerowa to przede wszystkim możliwość prowadzenia zajęć w różnych salach lekcyjnych oraz pracy projektowej poza terenem szkoły.

Co umożliwia mobilna pracownia komputerowa?

Często w szkołach można spotkać się z sytuacją, w której laptopy są przypisane do konkretnej sali lekcyjnej i na stałe podłączone do zasilania. W ten sposób, redukuje się ich mobilność i użytkuje właściwie tak samo jak komputery stacjonarne.

Dzięki rozwojowi techniki i coraz szerszej ofercie naszych partnerów, możemy dostarczyć szkołom pracownie mobilne, które mieszczą się w niewielkich rozmiarów mobilnych szafkach!
Stanowi to
interesującą alternatywę dla pracowni komputerowych oraz pracowni terminalowych!

Takie rozwiązanie pozwala na przechowywanie od kilkunastu,
do nawet kilkudziesięciu urządzeń typu laptop bądź tablet!
Tego typu szafka umożliwia ładowanie baterii wszystkich urządzeń i jednocześnie zapewnia ich bezpieczeństwo.

Mobilna pracownia komputerowa - oferta

Nasza oferta bazuje na laptopach oraz tabletach, specjalnie zaprojektowanych na potrzeby edukacji przez renomowane firmy takie jak Lenovo oraz Wortmann AG.
Parametry dostarczanych przez nas urządzeń każdorazowo dostosowujemy do potrzeb oraz budżetu szkoły!

mobilna pracownia komputerowa - laptopy lenovo

Laptopy Lenovo charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością obudowy, wzmocnionymi zawiasami oraz wysoką wydajnością podzespołów, dzięki czemu tworzą urządzenia, które świetnie nadają się do szkolnej pracowni komputerowej. Bez problemu radzą sobie również z długotrwałą pracą wielu użytkowników - co stanowi ich kolejny atut. Dzięki szerokiej gamie dostępnych urządzeń, każda placówka może wybrać odpowiedni model dla siebie.

Jako oficjalny partner Lenovo mamy możliwość tworzenia specjalnych konfiguracji laptopów według wytycznych podanych przez szkołę.
Jeśli potrzebujesz sprzętu o konfiguracji, która nie jest dostępna na rynku, napisz do nas, a my zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom!

Lenovo Partner logo - PC Partner - Gold

pracownia mobilna terra

Wortmann AG, właściciel marki Terra Computer, to niemiecka firma z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim. Istniejąca od 1986 r., jest jedną nielicznych firm, która utrzymuje swoją produkcję w Europie!

Gdyby zaszła taka potrzeba, firma jest w stanie przygotować indywidualną konfigurację danego laptopa na specjalne zamówienie szkoły już od 1 sztuki!

Mobilna pracownia komputerowa - laptopy poleasingowe

Dla szkół, które dysponują ograniczonym budżetem, a chciałyby zmodernizować swoją mobilną pracownię komputerową lub potrzebują wymienić pojedyncze sztuki, doskonałym rozwiązaniem jest zakup laptopów poleasingowych. Wszystkie laptopy wyposażone są w polskojęzyczną wersje Windowsa i zostają sprowadzone wyłącznie od zaufanych dostawców!

wysoka jakość

Wysoka jakość

roczna gwarancja

Przynajmniej roczna gwarancja