Szkolenia dla nauczycieli

Wprowadzane do szkół nowoczesne rozwiązania edukacyjne wymagają odpowiedniego przeszkolenia kadry nauczycielskiej. Dlatego rozbudowaliśmy naszą ofertę szkoleniową dla rad pedagogicznych, która pozwoli nauczycielom swobodnie korzystać z nowych narzędzi.

Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Szkoleniowym Microsoft w Edukacji, Skriware oraz Aktin. Nasz zespół szkoleniowy tworzą wieloletni praktycy, MIEE oraz zawodowi nauczyciele. Poznaj naszych trenerów Akademii Szkoły w Chmurze.

Jakie szkolenia znajdziesz w naszej ofercie?

laboratoria przyszłości - szkolenia

Laboratoria przyszłości -
obsługa sprzętu

tablica interaktywna - szkolenia

Monitory i inne urządzenia interaktywne

office 365 - szkolenia

kompetencje miękkie - szkoleniaKompetencje miękkie

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

office 365 szkolenia dla nauczycieli trenerzy

Najlepsi trenerzy. Nasz zespół szkoleniowy tworzą wieloletni praktycy, członkowie Microsoft Innovative Educator Expert oraz zawodowi nauczyciele, którzy swoje bogate doświadczenie przekuwają na prowadzone przez siebie szkolenia.

office 365 szkolenia dla nauczycieli szkolania zdalne

Kompleksowe szkolenia. Każde z naszych szkoleń trwa min. 2 godziny, podczas których uczestnicy mają możliwość zadawania pytań oraz są aktywnie angażowani, wykonując np. przydzielone im przez trenerów zadania.

office 365 szkolenia dla nauczycieli certyfikat

Certyfikat. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują oficjalny certyfikat Szkoły w Chmurze jako oficjalnego partnera szkoleniowego Microsoft, Skriware oraz Aktin.

Poznaj opinie naszych klientów

letnia akademia office 365 opinia

akademia office 365 opinia

opinia 3

opinia z fanpage szkoły w chmurze

office 365 szkolenia dla nauczycieli grupa na fb

Ciągły rozwój. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do naszej grupy na Facebooku, gdzie może korzystać bezterminowo z wiedzy naszych trenerów, czerpać inspiracje od innych nauczycieli oraz poznawać najnowsze rozwiązania edukacyjne.

Partner Edukacyjny Microsoft

Doświadczenie. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Szkoleniowym Microsoft w Edukacji, Skriware oraz Aktin.
Nasze doświadczenie to ponad 1200 przeprowadzonych szkoleń w całej Polsce, w których uczestniczyło ponad 18 tysięcy nauczycieli.

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

Czekamy również na Twój telefon!

szkoła w chmurze