Szkoła w Chmurze NODN

W ramach projektu Szkoła w Chmurze uruchomiliśmy Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. To oznacza, że nauczyciele mogą skorzystać ze szkoleń również finansując je ze środków przeznaczonych na doskonalenie zawodowe nauczycieli.

Wprowadzane do szkół nowoczesne rozwiązania edukacyjne wymagają odpowiedniego przeszkolenia kadry nauczycielskiej. Dlatego rozbudowaliśmy naszą ofertę szkoleniową dla rad pedagogicznych, która pozwoli nauczycielom swobodnie korzystać z nowych narzędzi.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Szkoleniowym Microsoft w Edukacji, Skriware, Aktin, Insert oraz Promethean. Przeprowadziliśmy już ponad 5 tysięcy szkoleń w całej Polsce, w których uczestniczyło ponad 30 tysięcy nauczycieli.

Jakie szkolenia znajdziesz w naszej ofercie?

AI w edukacjiSztuczna inteligencja

szkolenia dla dyrektoraDla dyrektora

laboratoria przyszłości - szkolenia

Laboratoria przyszłości -
obsługa sprzętu

tablica interaktywna - szkolenia

Monitory i inne urządzenia interaktywne

office 365 - szkolenia

Microsoft 365

szkolenia insert

Programy InsERT

kompetencje miękkie - szkoleniaKompetencje miękkie

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

office 365 szkolenia dla nauczycieli trenerzy

Najlepsi trenerzy. Nasz zespół szkoleniowy tworzą wieloletni praktycy, członkowie Microsoft Innovative Educator Expert oraz zawodowi nauczyciele, którzy swoje bogate doświadczenie przekładają na prowadzone przez siebie szkolenia. Poznaj naszych trenerów Akademii Szkoły w Chmurze.

office 365 szkolenia dla nauczycieli szkolania zdalne

Angażujące szkolenia. Każde z naszych szkoleń trwa min. 2 godziny, podczas których uczestnicy mają możliwość zadawania pytań oraz aktywnie uczestniczą w warsztatach, wykonując np. przydzielone im przez trenerów zadania.

Indywidualne podejście. Każde w ramach naszego ośrodka doskonalenia nauczycieli, prowadzimy szkolenia
z szerokiego spektrum tematów i tworzymy także i
ndywidualne programy szkoleniowe, dopasowane do potrzeb danej grupy nauczycieli.

office 365 szkolenia dla nauczycieli certyfikat

Certyfikat. Wszyscy uczestnicy po ukończeniu naszych szkoleń otrzymują oficjalny certyfikat Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Szkoła w Chmurze, potwierdzający ukończenie kursu z wybranego tematu.

office 365 szkolenia dla nauczycieli grupa na fb

Ciągły rozwój. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do naszej grupy na Facebooku, gdzie może korzystać bezterminowo z wiedzy naszych trenerów, czerpać inspiracje od innych nauczycieli oraz poznawać najnowsze rozwiązania edukacyjne.

Partner Edukacyjny Microsoft

Doświadczenie. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Szkoleniowym Microsoft w Edukacji, Skriware, Aktin, Insert oraz Promethean. Nasze doświadczenie obejmuje ponad 5 tysięcy przeprowadzonych szkoleń w całej Polsce, w których uczestniczyło ponad 30 tysięcy nauczycieli.

Co mówią nasi klienci?

letnia akademia office 365 opinia

akademia office 365 opinia

opinia 3

opinia z fanpage szkoły w chmurze

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

nodn szkola w chmurze logo