Podwyżka cen usług chmurowych Microsoft

WAŻNE! Od 1 kwietnia 2023 roku podwyżki cen na usługi chmurowe Microsoft.

Drodzy Klienci,

w związku z nadchodzącą korektą kursu wymiany walut, od 1 kwietnia 2023 roku planowane jest wprowadzenie podwyżki cen na usługi chmurowe Microsoft o około 11%. Działania te mają służyć wyrównaniu cen produktów chmurowych na całym świecie.

Lista programów

Zmiany cenników obejmą następujące programy:

• Enterprise Agreement (Commercial, Government, and Enrollment for Education Solutions)
  • Microsoft Customer Agreement for enterprise (MCA-E) – Applies to seat-based offers
  • CSP with MCA applies to seat-based offers (Commercial, Government, and Education Solutions)
  • CSP legacy
  • Open Value (Commercial, Government, and Education Solutions)
  • Open Value Subscription (Commercial, Government, and Education Solutions)
  • Microsoft Products and Services Agreement (MPSA; Commercial, Government and Academic)
  • Microsoft Online Services Portal (MOSP)
  • MCA Online

Korekty cen nie będą miały wpływu na już istniejące zamówienia w ramach umów licencyjnych na produkty objęte ochroną cenową czyli roczne płatne z góry oraz roczne z płatnością miesięczną.

• Ceny istniejących subskrypcji usług chmurowych w Legacy CSP i NCE CSP są chronione w okresie obowiązywania subskrypcji czyli do rocznicy.

• Dodatkowe stanowiska (seaty) CSP dodane do istniejącej subskrypcji (subskrypcja aktywna przed 1 kwietnia 2023 r.) będą objęte pierwotną ceną rozliczeniową do rocznicy całej subskrypcji.

• Wygasające lub nowe subskrypcje zakupione przez partnera 1 kwietnia 2023 r. lub później będą podlegać zmienionemu cennikowi.

Zmiany dotyczą klientów edukacyjnych, non-profit, rządowych oraz komercyjnych.

*Zmiany nie dotyczą Perpetual Software (licencji wieczystych) w CSP oraz Azure Plan.

autoryzowany partner edukacyjny microsoft.png

Jako Autoryzowany Partner Edukacyjny Microsoft oferujemy:

• Pomoc w doborze odpowiednich licencji
  • Pełne wdrożenie licencji w szkole
  • Szkolenia dla nauczycieli oraz szkolnych administratorów
  • Pomoc techniczną

Sprawdź jak pakiety Microsoft 365 dla edukacji wpłynęły na transformacje cyfrową w szkołach
w całej Polsce: