Geniallny Office 365

Genially w Office 365

Mamy świetnie wiadomości dla wszystkich korzystających z Genially i Office 365 w edukacji! Ich użytkownicy mogą od teraz korzystać z nowych integracji między obiema platformami.

Oprócz różnych istniejących już możliwości integracji, takich jak używanie Genially z Teams lub OneNote, możemy teraz m.in. zintegrować Genially z programem Word.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wykorzystać nowe możliwości integracji, dołącz do naszego bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 20.05!

Microsoft i Genially

Wprowadzono możliwość zalogowania się do Genially za pomocą konta Microsoft 365, a także szereg innych możliwości zaprojektowanych w celu umożliwienia udostępniania niesamowitych treści w prosty sposób.

Wyobraź sobie: tworzysz niesamowitego Genially i po kilku kliknięciach cały zespół może to natychmiast zobaczyć. To takie proste. Nie musisz wysyłać e-maili z nową zawartością lub aktualizacjami ani dawać innym dostępu do różnych dokumentów i obszarów roboczych.

Dlatego integracja oszczędza czas i wysiłek, a jest jeszcze lepsza, gdy pracujesz z narzędziami w chmurze, takimi jak Office 365 . Wszystko jest dostępne i aktualne za jednym kliknięciem!

Integracja z Microsoft

Pierwszą zaletą integracji między Genially i Microsoft jest możliwość rejestracji i logowania się do Genially przy użyciu konta Microsoft 365. W ten sposób unikniesz konieczności wpisywania danych rejestracyjnych w Genially, ponieważ informacje są automatycznie zbierane z Twojego konta Office.

Integracja Genially + Word

Ta integracja umożliwia umieszczenie Genially w dokumencie Word - oczywiście przy jednoczesnym zachowaniu jego interaktywności i efektów animacji. Działa w internetowej wersji programu Word dla wszystkich kont Microsoft 365 i z dowolnym planem Genially.

Wszystko, co musisz zrobić, aby umieścić swój Genially w programie Word, to skopiować do niego łącze i wkleić go do dokumentu programu Word online. To takie proste!

Integracja Genially + Microsoft Teams

Udostępnij swoją pracę całemu zespołowi. Wystarczy kliknąć „Udostępnij”, a następnie „Inne”, aby wyświetlić opcję „Microsoft Teams”. Możesz udostępnić go na jednym ze swoich kanałów usługi Teams lub zamienić Gennially w zadanie.

Ta integracja umożliwia natychmiastową i bezpieczną komunikację z całym zespołem. Możesz umieścić swoje kreacje dla swoich uczniów za pomocą kilku kliknięć i nawet bez wychodzenia z Genially.

Integracja Genially + OneNote

OneNote to idealna przestrzeń do pracy zespołowej, w której wszystkie pomysły są w jednym miejscu.

Chcesz, aby cały zespół zobaczył Twoją najnowszą pracę? Kliknij „Udostępnij” na pulpicie nawigacyjnym Genially, wklej łącze w dowolnym obszarze pulpitu nawigacyjnego OneNote i naciśnij „Enter”.

Ta integracja ułatwia organizowanie i rozpowszechnianie treści w zespole roboczym lub w klasie. Jak zawsze, interaktywność jest Twoim asem w rękawie, aby poprawić zaangażowanie uczniów w czasie lekcji.

Zaimportuj PowerPoint i przekształć go Genially

Chcesz zamienić PowerPoint w niesamowitą zawartość interaktywną? Śmiało! Dzięki planowi Pro, Master lub Team możesz zaimportować PowerPoint do programu Genially i dodać interaktywność, animację lub dowolne zasoby. Dzięki Genially możesz przekształcić statyczną zawartość w interaktywny, dynamiczny zasób w zaledwie kilka minut.

Artykuł powstał we współpracy z Genially. Sprawdź anglojęzyczną wersję artykułu na oficjalnej stronie Genially.

Zachęcamy do lektury poprzednich wpisów:

Następny post Poprzedni post