Dla dyrektora

Nowe technologie w dzisiejszych czasach odgrywają ogromną rolę. Mogą pełnić funkcje rozrywki, służyć do komunikacji, a także wspierać nasze codzienne zadania i obowiązki. Tą serię dedykujemy kadrze zarządzającej szkołą, aby wesprzeć ich pracę i pokazać jak mogą używać technologii informacyjnych w swojej pracy.

Poznaj nasze szkolenia

Kurs doskonalący: Technologia informacyjna w kierowaniu i zarządzaniu szkołą

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Podczas kursu uczestnicy poznają w praktyce kierowanie i zarządzenie szkołą przy znacznym wsparciu narzędzi technologii informacyjnych. Szkolenie prowadzi długoletni dyrektor szkoły podstawowej oraz liceum, pasjonat wykorzystania TI w procesie kierowania i zarządzania szkołą.

Zakres szkolenia:

• organizacja pracy dyrektora szkoły
  • zarządzanie szkołą
  • mobilne biuro dyrektora szkoły
  • praca online, udostępnianie zasobów
  • nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły
  • dobre praktyki w pracy dyrektora szkoły

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zamów szkolenie dla Twojej szkoły!

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Szkolenia dla dyrektora - Jak? W jakiej formie? Za ile?

microsoft teams szkolenie dla nauczycieli

W jakiej formie? Kurs obejmuje 15 godzin zajęć stacjonarnych oraz 3 godziny zdalnych. Zajęcia stacjonarne odbywają się w siedzibie NODN Szkoła w Chmurze: ul. Św. Wincentego 7, 61-003 Poznań Uczestnicy przyjeżdżają na zajęcia ze swoimi laptopami.

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Dla kogo? Dla wszystkich dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek, którzy pragną ułatwić sobie kierowanie i zarządzanie szkołą przy wykorzystaniu TI i zaoszczędzić w ten sposób sporo czasu.

akademia office 365 koszt

Za ile? Koszt szkolenia to 800 zł/os. brutto dla jednostek edukacyjnych.

akademia office 365

Jak? Szkolenie odbywa się przede wszystkim w postaci praktycznych warsztatów. Każdy uczestnik otrzyma w ramach szkolenia poradnik dla dyrektorów szkół "Technologia informacyjna w pracy dyrektora szkoły", opracowany przez prowadzącego.

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

nodn szkola w chmurze logo