Monitory interaktywne

W wielu szkołach monitory interaktywne są powszechnie stosowanym narzędziem urozmaicającym zajęcia lekcyjne. Natomiast niektóre placówki dopiero wprowadzają monitory interaktywne do swojej codzienności. I wtedy pojawia się wiele pytań. Jak ich używać? Jakie mają zastosowanie w praktyce? Jak się z nimi połączyć? Przychodzimy z pomocą!

Poznaj nasze szkolenia

Monitory i inne urządzenia interaktywne

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Podczas tego szkolenia nauczyciele poznają aktywizujące uczniów przykłady korzystania z urządzeń interaktywnych do codziennej pracy w jednostkach edukacyjnych.

Po szkoleniu uczestnicy potrafią:

• pracować na monitorze interaktywnym
  • pracować na monitorze interaktywnym podłączonym do komputera
  • zdalnie łączyć się i zarządzać interaktywnymi zajęciami za pomocą monitora, tabletu bądź telefonu
  • używać rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej na monitorze lub tablicy interaktywnej oraz na szkolnej ławce
  • zamieszczać materiały interaktywne do zajęć w OneNote

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zamów szkolenie dla Twojej szkoły!

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Obsługa monitorów interaktywnych Promethean - Moduł I

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

To szkolenie pozwoli każdemu rozpocząć pracę z monitorem Promethean, zastępując nim zwykłą tablicę i dodając kilka funkcji interaktywnych. Jest to szkolenie, które pozwoli oswoić nauczycieli i uczniów z nowym sprzętem i w naturalny sposób wprowadzić do codziennego użytku.

Rodzaje szkolenia:

• Szkolenie rozszerzone – moduł 2-godzinny - 1 000 zł netto
  • Szkolenie rozszerzone – moduł 4-godzinny - 2 000 zł netto

W obu przypadkach zalecamy grupy nie większe niż 8 osób. W przypadku szkolenia 4 godzinnego zalecamy posiadanie komputerów.

Zakres szkolenia:

• Konfigurowanie i rekonfigurowanie monitora Promethean.
  • Podłączanie do Internetu, aktualizacje, instalowanie aplikacji.
  • Połączenie monitora z nośnikami treści (przewodowo i bezprzewodowo).
  • Obsługa monitora i programów Promethean na lekcji.
  • Praca z ActivInspire i ClassFlow.
  • Praca zdalna, hybrydowa.

Uwaga! Zakres szkoleń jak i ilość materiału różni się w przypadku modułów 2 i 4-godzinnych. Szkoła może mieć wpływ na rodzaj przygotowywanego dla niej szkolenia. Należy to wówczas zgłosić z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zamów szkolenie dla Twojej szkoły!

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Szkolenia z monitorów interaktywnych - Jak? W jakiej formie? Za ile?

microsoft teams szkolenie dla nauczycieli

W jakiej formie? Szkolenia z obsługi i wykorzystania monitorów interaktywnych odbywają się stacjonarnie, z dojazdem do szkoły. Szkolenia trwają 2 lub 4 godziny (w zależności od wybranego szkolenia).

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Dla kogo? Dla nauczycieli, którzy chcą urozmaicić swoje zajęcia lekcyjne i opanować umiejętności pracy na monitorach interaktywnych do swojej codziennej pracy z uczniami.

akademia office 365 koszt

Za ile? Koszt różni się w zależności od wybranego szkolenia.

• "Monitory i inne urządzenia interaktywne" - moduł 2-godzinny - od 600 zł brutto* dla jednostek edukacyjnych
  • "Obsługa monitorów interaktywnych Promethean" moduł 2-godzinny - 1 000 zł brutto dla jednostek edukacyjnych
  • "Obsługa monitorów interaktywnych Promethean" moduł 4-godzinny - 2 000 zł brutto dla jednostek edukacyjnych

*Cena różni się w zależności od kosztów dojazdu do szkoły.

akademia office 365

Jak? Szkolenia odbywają się stacjonarnie, z dojazdem do szkoły.

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

nodn szkola w chmurze logo