Dofinansowanie Na Szkolenia

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenia

Specyfika pracy nauczyciela wymaga ciągłego aktualizowania i poszerzania wiedzy w celu rozwoju zawodowego, a także przez zmieniające się wymogi prawne. Szkoły często posiadają ograniczony budżet szkoleniowy dla swoich pracowników co może stanowić utrudnienie w inwestowaniu w ich rozwój. W takiej sytuacji ogromnym wsparciem może okazać się Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Sprawdź poniżej, jak dostać dofinansowanie KFS 2024 na kursy pedagogiczne!

Jakie szkolenia znajdziesz w ofercie NODN Szkoła w Chmurze?

AI w edukacjiSztuczna inteligencja

szkolenia dla dyrektoraDla dyrektora

laboratoria przyszłości - szkoleniaLaboratoria Przyszłości - obsługa sprzętu

tablica interaktywna - szkolenia

Monitory i inne urządzenia interaktywne

office 365 - szkolenia

Microsoft 365

szkolenia insert

Programy InsERT

kompetencje miękkie - szkoleniaKompetencje miękkie

Dofinansowanie KFS w 3 krokach

Krok 1

Znajdź najbliższy Powiatowy Urząd Pracy zgodnie z lokalizacją Twojej szkoły, pobierz dokumenty i sprawdź aktualne terminy naborów. Te informacje znajdziesz pod tym linkiem: https://psz.praca.gov.pl/wybor-urzedu

Uwaga! Nabory wniosków mogą trwać od jednego do kilku dni.

Sprawdź także czy zawód nauczyciela jest w Twojej lokalizacji zawodem deficytowym. Tę informację znajdziesz pod tym linkiem: https://barometrzawodow.pl/modul/prognozy-na-mapach-wyniki

Krok 2

Uzupełnij potrzebną dokumentację.

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie uzgodnić potrzeby szkoleniowe Twojej kadry i dopasować je do priorytetów wydatkowania środków KFS na rok 2024.

Sprawdź jakie są priorytety wydatkowania środków KFS na rok 2024

Krok 3

Złóż wniosek w Urzędzie Pracy w Twojej lokalizacji, a następnie poczekaj na uzyskanie decyzji rozpatrującej Twój wniosek.

Uwaga! Wniosek należy złożyć zgodnie z terminem naborów.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy którymkolwiek z etapów, skontaktuj się z nami!

Uzyskaj dofinansowanie i weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia Twoich szczegółowych potrzeb.

nodn szkola w chmurze logo