Indywidualne szkolenia dla nauczycieli

Akademia Szkoły w Chmurze, jako Certyfikowany Partner Edukacyjny Microsoft, zaprasza wszystkich nauczycieli oraz dyrektorów na indywidualne szkolenia z zakresu wykorzystywania narzędzi Office 365 w edukacji.

Wszystkie szkolenia odbywają się zdalnie, w środowisku Office 365 Szkoły w Chmurze. Spotkania przeprowadzamy w formie warsztatów, dzięki czemu uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności!

office 365 szkolenia dla nauczycieli administracja office 365
Administracja Office 365
w szkole - Poziom podstawowy

office 365 szkolenia dla nauczycieli administracja IIPowerShell w administracji
szkolnym Office 365

administracja office 365 - MS Teams

Administracja Office 365 -

office 365 dla dyrektorów

Office 365 i Teams
w pracy dyrektora

office 365 szkolenie dla nauczycieli - notes zajęćNotes zajęć
Cyfrowy przyjaciel nauczyciela

szkolenie notes zajęć w edukacji przedszkolnej office 365

Notes zajęć w pracy nauczyciela
w edukacji przedszkolnej

office 365 szkolenia dla nauczycieliWprowadzenie do Office 365
i aplikacji Teams

Przygotuj Office 365 na nowy rok szkolnySharepoint - organizacja witryn
i dokumentów w szkole

Office 365 - Sharepoint - organizacja witryn i dokumentów w szkolePrzygotuj Office 365 na nowy
rok szkolny

Akademia Office 365 - Gdzie? W jakiej formie? Za ile?

akademia office 365

Gdzie? Nasze szkolenia odbywają się zdalnie, w środowisku Office 365 w domenie Szkoły w Chmurze z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Szkolimy się w kameralnych, maksymalnie 12 osobowych grupach, a każdy uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Szkoły w Chmurze

microsoft teams szkolenie dla nauczycieli

W jakiej formie? Nasza Akademia to spotkania o charakterze warsztatowym, prowadzone przez wieloletnich praktyków. Każde szkolenie to 2 bądź 4 godziny, na których uczestnicy poszerzają oraz systematyzują swoją dotychczasową wiedzę o administrowaniu środowiskiem Office 365!

wprowadzenie do office 365 dla edukacji

Dla kogo? Dla dyrektorów oraz nauczycieli każdego poziomu nauczania

akademia office 365 koszt

Za ile? Koszt każdego szkolenia to 200 zł brutto za uczestnika

formularz zgłoszeniowy akademia office 365

Akademia Szkoły w Chmurze to:

office 365 szkolenia dla nauczycieli certyfikat

Certyfikat. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują oficjalny certyfikat Szkoły w Chmurze jako oficjalnego centrum edukacyjnego Microsoft. Każdy z uczestników może odebrać za szkolenie punkty na platformie Microsoft Educator Center!

office 365 szkolenia dla nauczycieli grupa na fb

Ciągły rozwój. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do naszej grupy na Facebooku, gdzie może korzystać bezterminowo z wiedzy naszych trenerów, czerpać inspiracje od innych nauczycieli oraz poznawać najnowsze rozwiązania w świecie Office 365

office 365 szkolenia dla nauczycieli trenerzy

Szkolenia grupowe. Szkoły, które chciałaby przeszkolić swoje rady pedagogiczne zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń grupowych z Office 365 dla nauczycieli!

Weź udział w naszych szkoleniach!

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółowych potrzeb Twojej szkoły.

szkoła w chmurze